- Počasí
- Spojené státy americké
- Ohio
- Northgate
Aktuální počasí Northgate
Aktuální počasí přímo pro město Northgate. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
17°C
pocitově 15°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 87 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 11°C |
