- Počasí
- Spojené státy americké
- Pensylvánie
- North Wales
Aktuální počasí North Wales
Aktuální počasí přímo pro město North Wales. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Vysoké teploty
Platí do 20. 5. (20:00)
33°C
pocitově 36°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 44 % |
| oblačnost | 40 % |
| rosný bod | 20°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 19. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 16°C |
