- Počasí
- Austrálie
- Western Australia
- North Perth
Aktuální počasí North Perth
Aktuální počasí přímo pro město North Perth. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 21°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 59 % |
| oblačnost | 92 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 13°C |
| Normál: | 21°C |
