- Počasí
- Bangladéš
- Chittagong
- North Noāgaon
Aktuální počasí North Noāgaon
Aktuální počasí přímo pro město North Noāgaon. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
24°C
pocitově 26°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 80 % |
| oblačnost | 83 % |
| rosný bod | 21°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 22°C |
| Normál: | 29°C |
