- Počasí
- Spojené státy americké
- Kansas
- North Newton
Aktuální počasí North Newton
Aktuální počasí přímo pro město North Newton. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
28°C
pocitově 32°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 58 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 38 % |
| oblačnost | 83 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 18. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 19°C |
