- Počasí
- Spojené státy americké
- Massachusetts
- North Adams
Aktuální počasí North Adams
Aktuální počasí přímo pro město North Adams. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný déšť
Platí do 30. 3. (18:00)
14°C
pocitově 12°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 59 % |
| oblačnost | 94 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | -13°C |
| Normál: | 6°C |
