- Počasí
- Austrálie
- Queensland
- Norman Park
Aktuální počasí Norman Park
Aktuální počasí přímo pro město Norman Park. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 22°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1023 hPa |
| vlhkost | 68 % |
| oblačnost | 21 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 20°C |
