- Počasí
- Francie
- Auvergne-Rhône-Alpes
- Noirétable
Aktuální počasí Noirétable
Aktuální počasí přímo pro město Noirétable. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí do 2. 5. (00:00)
20°C
pocitově 21°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1023 hPa |
| vlhkost | 57 % |
| oblačnost | 60 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 11°C |
