- Počasí
- Francie
- Bourgogne-Franche-Comté
- Noidans-lès-Vesoul
Aktuální počasí Noidans-lès-Vesoul
Aktuální počasí přímo pro město Noidans-lès-Vesoul. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
28°C
pocitově 30°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 44 % |
| oblačnost | 12 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 16°C |
