- Počasí
- Rusko
- Sakhalin Oblast
- Nogliki
Aktuální počasí Nogliki
Aktuální počasí přímo pro město Nogliki. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
-2°C
pocitově -7°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 86 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | -4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 5.
| MAX: | 10°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 1°C |
