- Počasí
- Japonsko
- Prefektura Fukuoka
- Nōgata
Aktuální počasí Nōgata
Aktuální počasí přímo pro město Nōgata. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
22°C
pocitově 23°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 48 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 19°C |
