Aktuální počasí Nogami
Aktuální počasí přímo pro město Nogami. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 19°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 53 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 12°C |
