Aktuální počasí Noale
Aktuální počasí přímo pro město Noale. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí od 14. 5. (14:00) do 14. 5. (20:00)
11°C
pocitově 11°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 77 % |
| oblačnost | 39 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 18°C |
