- Počasí
- Írán
- Khorāsān-e Jonūbī
- Nīyār
Aktuální počasí Nīyār
Aktuální počasí přímo pro město Nīyār. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 27°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 30 % |
| oblačnost | 70 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 41°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 26°C |
