- Počasí
- Česko
- Olomoucký kraj
- Niva
Aktuální počasí Niva
Aktuální počasí přímo pro město Niva. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
6°C
pocitově 3°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 64 % |
| oblačnost | 64 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | -6°C |
| Normál: | 6°C |
