- Počasí
- Čínská lidová republika
- Guangdong
- Niuling
Aktuální počasí Niuling
Aktuální počasí přímo pro město Niuling. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
31°C
pocitově 33°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 70 % |
| oblačnost | 93 % |
| rosný bod | 25°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 38°C |
| MIN: | 15°C |
| Normál: | 26°C |
