- Počasí
- Slovensko
- Nitriansky kraj
- Nitra
Aktuální počasí Nitra
Aktuální počasí přímo pro město Nitra. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Námraza
Platí od 1. 5. (00:00) do 1. 5. (07:00)
15°C
pocitově 16°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1028 hPa |
| vlhkost | 24 % |
| oblačnost | 13 % |
| rosný bod | -6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 15°C |
