- Počasí
- Řecko
- South Aegean
- Nisí Irákleia
Aktuální počasí Nisí Irákleia
Aktuální počasí přímo pro město Nisí Irákleia. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
23°C
pocitově 22°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 48 % |
| oblačnost | 16 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | 12°C |
| Normál: | 16°C |
