- Počasí
- Japonsko
- Prefektura Hjógo
- Nishiwaki
Aktuální počasí Nishiwaki
Aktuální počasí přímo pro město Nishiwaki. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
5°C
pocitově 5°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 82 % |
| oblačnost | 2 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 12°C |
