Aktuální počasí Nishimachi
Aktuální počasí přímo pro město Nishimachi. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 9°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 41 % |
| oblačnost | 83 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 7°C |
