- Počasí
- Izrael
- Southern District
- Nir Gallim
Aktuální počasí Nir Gallim
Aktuální počasí přímo pro město Nir Gallim. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
22°C
pocitově 23°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 46 % |
| oblačnost | 20 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 12°C |
| Normál: | 20°C |
