- Počasí
- Francie
- Nouvelle-Aquitaine
- Niort
Aktuální počasí Niort
Aktuální počasí přímo pro město Niort. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí do 3. 5. (00:00)
13°C
pocitově 11°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 70 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 13°C |
