Aktuální počasí Niñodaguía
Aktuální počasí přímo pro město Niñodaguía. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí do 24. 5. (03:00)
Silný déšť
Platí do 24. 5. (03:00)
26°C
pocitově 28°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1023 hPa |
| vlhkost | 51 % |
| oblačnost | 93 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 15°C |
