- Počasí
- Rusko
- Uljanovská oblast
- Nikol’skoye-na-Cheremshane
Aktuální počasí Nikol’skoye-na-Cheremshane
Aktuální počasí přímo pro město Nikol’skoye-na-Cheremshane. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
5°C
pocitově -1°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 996 hPa |
| vlhkost | 88 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 8°C |
