- Počasí
- Řecko
- Peloponnese
- Nikándreio
Aktuální počasí Nikándreio
Aktuální počasí přímo pro město Nikándreio. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 17°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 59 % |
| oblačnost | 32 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 12. 5.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 18°C |
