Aktuální počasí Nicolae Bălcescu
Aktuální počasí přímo pro město Nicolae Bălcescu. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nárazy větru
Platí do 26. 4. (21:00)
21°C
pocitově 20°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 28 % |
| oblačnost | 10 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 15°C |
