- Počasí
- Čínská lidová republika
- Liaoning
- Niannilingcun
Aktuální počasí Niannilingcun
Aktuální počasí přímo pro město Niannilingcun. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
6°C
pocitově 4°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 35 % |
| oblačnost | 76 % |
| rosný bod | -9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | -18°C |
| Normál: | 4°C |
