- Počasí
- Čínská lidová republika
- Yunnan
- Niande
Aktuální počasí Niande
Aktuální počasí přímo pro město Niande. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
22°C
pocitově 24°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 78 % |
| oblačnost | 37 % |
| rosný bod | 18°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 16. 5.
| MAX: | 38°C |
| MIN: | 17°C |
| Normál: | 26°C |
