- Počasí
- Čínská lidová republika
- Tibet
- Ngocog
Aktuální počasí Ngocog
Aktuální počasí přímo pro město Ngocog. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 8°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 31 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | -5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -8°C |
| Normál: | 7°C |
