- Počasí
- Austrálie
- Queensland
- Newtown
Aktuální počasí Newtown
Aktuální počasí přímo pro město Newtown. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 19°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 36 % |
| oblačnost | 48 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 16°C |
