- Počasí
- Afghánistán
- Khowst
- Nêwī Kêlay
Aktuální počasí Nêwī Kêlay
Aktuální počasí přímo pro město Nêwī Kêlay. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 22°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 38 % |
| oblačnost | 50 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 22°C |
