- Počasí
- Spojené státy americké
- Louisiana
- New Orleans
Aktuální počasí New Orleans
Aktuální počasí přímo pro město New Orleans. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Povodňová pohotovost
Platí do 27. 5. (19:00)
28°C
pocitově 30°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 63 % |
| oblačnost | 76 % |
| rosný bod | 21°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 19°C |
| Normál: | 26°C |
