- Počasí
- Francie
- Auvergne-Rhône-Alpes
- Neuvecelle
Aktuální počasí Neuvecelle
Aktuální počasí přímo pro město Neuvecelle. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nebezpečí lavin
Platí do 3. 4. (00:00)
10°C
pocitově 6°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 54 % |
| oblačnost | 22 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 8°C |
