- Počasí
- Francie
- Auvergne-Rhône-Alpes
- Neuvecelle
Aktuální počasí Neuvecelle
Aktuální počasí přímo pro město Neuvecelle. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nebezpečí lavin
Platí do 1. 4. (00:00)
2°C
pocitově -2°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1025 hPa |
| vlhkost | 89 % |
| oblačnost | 75 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 3.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 7°C |
