- Počasí
- Německo
- Porýní-Falc
- Neumagen-Dhron
Aktuální počasí Neumagen-Dhron
Aktuální počasí přímo pro město Neumagen-Dhron. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
6°C
pocitově 4°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 94 % |
| oblačnost | 96 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 11. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 15°C |
