- Počasí
- Německo
- Bádensko-Württembersko
- Neuler
Aktuální počasí Neuler
Aktuální počasí přímo pro město Neuler. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Námraza
Platí do 2. 4. (09:00)
4°C
pocitově 2°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 68 % |
| oblačnost | 33 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 4.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | -10°C |
| Normál: | 7°C |
