- Počasí
- Německo
- Bádensko-Württembersko
- Neuhausen
Aktuální počasí Neuhausen
Aktuální počasí přímo pro město Neuhausen. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Námraza
Platí od 27. 4. (02:00) do 27. 4. (08:00)
17°C
pocitově 16°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1023 hPa |
| vlhkost | 37 % |
| oblačnost | 82 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 11°C |
