- Počasí
- Chorvatsko
- Zagrebačka
- Nespeš
Aktuální počasí Nespeš
Aktuální počasí přímo pro město Nespeš. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí od 14. 5. (14:00) do 15. 5. (00:00)
15°C
pocitově 15°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 39 % |
| oblačnost | 49 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 16°C |
