- Počasí
- Bulharsko
- Sofijská oblast
- Nesla
Aktuální počasí Nesla
Aktuální počasí přímo pro město Nesla. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Vysoké teploty
Platí do 26. 5. (01:00)
17°C
pocitově 17°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1027 hPa |
| vlhkost | 96 % |
| oblačnost | 8 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 15°C |
