- Počasí
- Afghánistán
- Bamyan
- Neshar
Aktuální počasí Neshar
Aktuální počasí přímo pro město Neshar. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 20°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 26 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 16°C |
