- Počasí
- Německo
- Mecklenburg-Vorpommern
- Neppermin
Aktuální počasí Neppermin
Aktuální počasí přímo pro město Neppermin. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nárazy větru
Platí do 13. 5. (20:00)
9°C
pocitově 7°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 999 hPa |
| vlhkost | 75 % |
| oblačnost | 67 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 11°C |
