- Počasí
- Německo
- Mecklenburg-Vorpommern
- Neppermin
Aktuální počasí Neppermin
Aktuální počasí přímo pro město Neppermin. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
6°C
pocitově 1°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1001 hPa |
| vlhkost | 80 % |
| oblačnost | 79 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 12. 5.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 11°C |
