- Počasí
- Spojené státy americké
- New York
- Neponsit
Aktuální počasí Neponsit
Aktuální počasí přímo pro město Neponsit. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
7°C
pocitově 3°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1023 hPa |
| vlhkost | 78 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 9°C |
