- Počasí
- Česko
- Královéhradecký
- Nepolisy
Aktuální počasí Nepolisy
Aktuální počasí přímo pro město Nepolisy. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
21°C
pocitově 21°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 60 % |
| oblačnost | 39 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 8°C |
