- Počasí
- Ukrajina
- Vinnytsya Oblast
- Nemiya
Aktuální počasí Nemiya
Aktuální počasí přímo pro město Nemiya. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 30. 5. (00:00)
16°C
pocitově 13°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 50 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 32 % |
| oblačnost | 78 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 29. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 19°C |
