- Počasí
- Tádžikistán
- Sughd
- Neftobod
Aktuální počasí Neftobod
Aktuální počasí přímo pro město Neftobod. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 15°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 73 % |
| oblačnost | 96 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 13°C |
