- Počasí
- Ukrajina
- Kyjevská oblast
- Nedra
Aktuální počasí Nedra
Aktuální počasí přímo pro město Nedra. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 5°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 74 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 8°C |
