- Počasí
- Řecko
- West Greece
- Neápolis
Aktuální počasí Neápolis
Aktuální počasí přímo pro město Neápolis. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
9°C
pocitově 10°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 81 % |
| oblačnost | 59 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 14°C |
