- Počasí
- Řecko
- Central Macedonia
- Néa Plágia
Aktuální počasí Néa Plágia
Aktuální počasí přímo pro město Néa Plágia. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí do 25. 5. (18:00)
28°C
pocitově 30°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1023 hPa |
| vlhkost | 45 % |
| oblačnost | 43 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 12°C |
| Normál: | 20°C |
