Aktuální počasí Ndéma
Aktuální počasí přímo pro město Ndéma. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
23°C
pocitově 25°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 14 % |
| oblačnost | 12 % |
| rosný bod | -6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 41°C |
| MIN: | 23°C |
| Normál: | 31°C |
